عرضه‌ی باریک‌ترین دیسک‌پلیر بلوری جهان - سخت افزار - اخبار

عرضه‌ی باریک‌ترین دیسک‌پلیر بلوری جهان

دسته : سخت افزار در تاريخ ۱۳۸۹/۱۰/۸ ۸:۱۱:۱۲ (1118 بار خوانده شده)
سامسونگ یک دیسک‌پلیر(پخش‌کننده) بلوری ساخته است که تنها 23 میلیمتر ضخامت دارد و در نمایشگاه محصولات الکترونیکی لاس‌وگاس رونمایی خواهد شد.این دیسک پلیر باریک از محتویات سه بعدی بلوری پشتیبانی می‌کند و دارای یک برنامه جهت تبدیل کردن تصاویر دو بعدی به تصاویر سه‌بعدی است.

سامسونگ اعلام کرد که این دیسک‌پلیر قابلیت اتصال به اینترنت را داراست و می‌تواند محتویات سایت‌هایی مانند یوتیوب، فیس بوک و تویتر را در صفحه تلویزیون نمایش دهد.

سامسونگ جزییات دیگری درباره این دیسک‌پلیر ارائه نکرد اما مدعی شد که این محصول باریک‌ترین دیسک‌پلیر سه‌بعدی بلوری در جهان است.

اطلاعات مربوط به بهای این محصول هنوز فاش نشده است؛ سامسونگ در حالی این دیسک‌پلیر را به بازار عرضه می‌کند که علاقه نسبت به دیسک‌های سه بعدی بلوری افزایش یافته است.

سامسونگ یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان دیسک‌پلیرهای بلوری در جهان است و در سال 2009 دیسک‌پلیری عرضه کرد که 39 میلیمتر ضخامت داشت.

این شرکت در نمایشگاه محصولات الکترونیکی لاس‌وگاس نیز مدل 29 میلیمتری این دیسک‌پلیر را عرضه کرد؛ نمایشگاه بین المللی محصولات الکترونیکی در لاس‌وگاس از تاریخ شش ژانویه تا نهم این ماه برگزار می‌شود.

منبع:ایسنا