رونمایی از مادربردهای سری G۱-Killer گیگابایت - سخت افزار - اخبار

رونمایی از مادربردهای سری G۱-Killer گیگابایت

دسته : سخت افزار در تاريخ ۱۳۸۹/۱۰/۲۷ ۶:۴۴:۳۳ (1094 بار خوانده شده)
نمایشگاه CES یکی از بزرگترین رویدادها در زمینه IT است، و هر ساله شرکت‌های فعال در این صنعت فناوری‌های جدید خود را در آن به نمایش می‌گذارند.

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.


شرکت گیگابایت نیز چندی پیش از رونمایی سری جدید مادربردهای خود در نمایشگاه CES امسال خبر داده بود. این سری از مادربردها که با نام G۱-Killer شناخته می‌شوند با هدف ارائه بهترین کارایی به گیمرهای حرفه‌ای طراحی شده‌اند و بازیکنان در سراسر دنیا بی‌صبرانه منتظر رونمایی و مشخص شدن ویژگی‌های این مادربردها بودند.

شرکت گیگابایت طی مراسمی مفصل، سری G۱-killer را به طور کامل معرفی کرد و معلوم شد سه محصول در این سری به بازار عرضه خواهد شد، یعنی مادربردهای G۱.Assassin، G۱.Sniper و G۱.Guerrilla.

این مادربردها بر پایه چیپ ست X۵۸ اینتل طراحی شده‌اند و از چندین فناوری آنبرد پیشرفته از بزرگان صنعت مثل Creative و BigfootNetworks بهره می‌برند.

علاوه بر این، چندین قابلیت جدید و انحصاری گیگابایت مثل Ultra Durable ۳، حداکثر توان پردازنده و Dual CPU Power، مادربردهای سری G۱.Killer گیگابایت را مجهز به تمام موارد مورد نیاز برای یک گیمر حرفه ای می‌کنند.

از ویژگی‌های انحصاری این مادربردها می‌توان به استفاده از فناوری صوتی SoundBlaster اشاره کرد. این فناوری شرکت Creative به عنوان برترین چیپ ست صوتی مجتمع در بازار شناخته می‌شود و بهترین کیفیت صدا را برای بازی‌های رایانه‌ای تامین می‌کند.

منبع: ایتنا

در ضمن مادربردهای G۱-Killer از پیکره‌بندی شبکه E۲۱۰۰ شرکت Bigfoot Networks نیز بهره می‌برند، که به واسطه طراحی منحصر به فرد خود، حداکثر پهنای باند را در اختیار بازی‌های رایانه‌ای قرار می‌دهد در حالی که قابلیت تنظیم نحوه استفاده از پهنای باند را نیز به کاربر می‌دهد.

این سری از مادربردهای گیگابایت قرار است به زودی در اختیار کاربران سراسر دنیا قرار بگیرد.