هواوی P20 Pro شگفت‌انگیزترین گوشی 2018 برای کسب‌ و کار - اخبار - اخبار

هواوی P20 Pro شگفت‌انگیزترین گوشی 2018 برای کسب‌ و کار

دسته : اخبار در تاريخ ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۵:۴۵:۰۱ (78 بار خوانده شده)
وشی هواوی مدل پی20 پرو، بهترین گوشی است که تاکنون شرکت هواوی ارائه داده است که عمر باتری بسیار خوبی دارد و دوربین و تنظیمات آن بسیار عالی و مناسب است.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

وشی هوشمند P20 Pro به شرکت هواوی تعلق داشته و اوایل آوریل به بازار عرضه شده است. عجیب اینکه، در ایالات متحده -به طور مستقیم- فروخته نمی‌شود. شایان ذکر است که این گوشی، بهترین گوشی هوشمند سال 2018 است.
این گوشی همانند گوشی‌های پرچمدار سامسونگ و LG، هزاران تنظیم دارد که در حین کار با آن، کشف می‌شود.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی از رایورز به نقل از زد.دی نت، هواوی P20 Pro با طراحی شیشه‌ای و دوربین سه‌گانه توانمند خود، زیباترین و کامل‌ترین محصولی است که چینی‌ها تاکنون روانه بازار نموده‌اند.
هواوی را می‌توان از معدود شرکت‌های فعال در حوزه فوق رقابتی و متراکم گوشی‌های هوشمند دانست که به‌صورت پیوسته در مسیر تکامل قدم برمی‌دارد و همه‌ساله پیشرفت‌هایی در محصولات خود ایجاد می‌نماید.

هواوی که در سال‌های نه‌چندان دور، تنها متمرکز به محصولات پایین‌رده و میان‌رده بود، اکنون پرچم‌داران شایسته‌ای روانه بازار می‌کند که در تمامی زمینه‌ها، چه توان پردازشی، چه طراحی، چه عملکرد دوربین، به‌خوبی می‌توانند با همتایان خود رقابت کنند.
هواوی سال گذشته در راستای همگام شدن با سایر شرکت‌ها در زمینه‌ استفاده از نمایشگرهایی کشیده با حاشیه‌های باریک، فبلت خوش‌ساخت Mate 10 Pro را از سری Mate روانه‌ بازار نمود و در سال ۲۰۱۸ نیز این روند را با جدیت بیشتری ادامه خواهد داد.


برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.


P20 Pro همانند آیفون 10 به مدت 30 دقیقه تا عمق یک متری در برابر آب مقاوم است، البته این مقدار برای پرچمداران اخیر سامسونگ کمی بیشتر است. ضخامت این تلفن هوشمند نیز با آیفون برابری می‌کند و از گلکسی S9 Plus کمتر است، اما در عوض لنز دوربین بیشتر از آیفون بیرون‌زدگی دارد. لذا دستگاه حین کار روی سطح میز لق زده و یا گرد و غبار زیادی اطراف بیرون‌زدگی لنز دوربین جمع می‌شود.

قابلیت دیگر این پرچمدار هواوی، اینکه می‌تواند قفل دستگاه را با اسکن چهره شما باز کند، اما این کار برخلاف آیفون با تجهیزات مادون قرمز انجام نشده و به سادگی با تصویر چهره صورت می‌گیرد. در نتیجه مقایسه‌ انجام شده، روش هواوی سریع‌تر بوده و در کسری از ثانیه، شما را به صفحه خانگی می‌رساند، لیکن نسبت به روش اپل، دقت پایین‌تری دارد.