سویفت‌کی برای اندروید اکنون می‌تواند ترجمه آنی پیام انجام دهد - اخبار - اخبار

سویفت‌کی برای اندروید اکنون می‌تواند ترجمه آنی پیام انجام دهد

دسته : اخبار در تاريخ ۱۳۹۷/۸/۲۲ ۹:۳۰:۵۸ (125 بار خوانده شده)
امکانات ترجمه‌ای برای بیش از 60 زبان در دسترس است.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

ین قابلیت از Microsoft Translator بهره می‌برد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از انگجت، مایکروسافت ابزار ترجمه‌اش را به SwiftKey آورده تا محاوراتشان را بدون نیاز به ترک اپی که در آن هستند ترجمه کنند.
با به‌روزرسانی جدید ارائه شده، SwiftKey برای اندروید پیامهای ورودی و خروجی را به صورت آنی ترجمه خواهد کرد؛ این امکانات ترجمه‌ای برای بیش از 60 زبان در دسترس است.

علاوه بر این، در عین حالی که برای استفاده از این قابلیت جدید سوئیفت‌کی نیازی به نصب Microsoft Translator نخواهید داشت، این کمپانی می‌گوید که، در صورتی که تمایل داشته باشید، امکان ترجمه در حالت آفلاین نیز برای شما فراهم خواهد بود[البته برای برخی از زبان‌ها].مایکروسافت در سال 2016 سوئیفت‌کی را خرید و طبیعتا معقولانه است که ابزار مترجم خود را با این صفحه کلید هوشمند ادغام کند.
کاربران اندروید می‌توانند از طریق جعبه‌ابزار (Toolbar) سوئیفت‌کی به این قابلیت دسترسی بیابند (کافیست روی علامت + در گوشه بالا سمت چپ بزنید).

همچنین از طریق این لینک می‌توانید چک کنید که چه زبانهایی [و تا چه حدی] در آن پشتیبانی می‌شوند. این کمپانی چیزی درباره اینکه آیا این قابلیت را برای iOS نیز ارائه خواهد کرد یا نه و اگر ارائه کند در چه زمانی خواهد بود نگفته است.