نرم افزار - محبوبیت ویندوز 10 در بازار رقابت - اخبار
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۷:۵۰:۴۹ (41 بار خوانده شده)
چندی پیش بود که مایکروسافت به‌عنوان شرکت توسعه و ارائه‌دهنده سیستم عامل محبوب و پرطرفدار ویندوز، اعلام کرد که تنها تا سال ۲۰۲۰ میلادی از نسخه ویندوز ۷ پشتیبانی می‌کند و شرکت‌ها و سازمان‌هایی که می خواهند همچنین از این نسخه به نسبت قدیمی استفاده کنند، باید با پرداخت مبلغی معلوم و مشخص، پشتیبانی مایکروسافت را برای دریافت به‌روزرسانی و وصله‌های امنیتی دریافت کنند.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 3745 کلمه در ادامه متن
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ ۹:۱۷:۲۰ (51 بار خوانده شده)
شرکت شیائومی قصد دارد که از مرورگر جدید خود رونمایی کند و توانمندی خود را در حوزه نرم افزاری بیش از پیش نمایش دهد. این مرورگر مینت نام دارد و در مقایسه با رقبای خود به حافظه کمتری احتیاج دارد.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 3500 کلمه در ادامه متن
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۴/۲۰ ۴:۴۵:۴۳ (108 بار خوانده شده)
موزیلا قصد دارد با جذب خیل عظیمی از کاربران موبایل که از سیستم عامل محبوب و پرطرفدار اندروید استفاده می‌کنند، به محبوبیش بیفزاید.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 3149 کلمه در ادامه متن
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۲/۱۱ ۹:۲۲:۵۵ (132 بار خوانده شده)
این نخستین ویرایش مجموعه «آفیس 2019» محسوب می‌شود که تاکنون عرضه شده است و مایکروسافت می‌گوید مجموعه مذکور فقط قابلیت نصب و اجرا روی سیستم عامل ویندوز 10 را دارد.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 3675 کلمه در ادامه متن
دسته : نرم افزار در تاريخ ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۰:۳۰:۳۷ (153 بار خوانده شده)
در صورتی که کاربر یک برنامه OneDrive نصب کرده باشد، اعلان‌ها توسط شرکت Redmond به گوشی هوشمند کاربر ارسال خواهد شد.برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
ادامه | 6562 کلمه در ادامه متن