ارتباطات دیجتال - اطلاعيه‌ي جشنواره و نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال - اخبار
دسته : ارتباطات دیجتال در تاريخ ۱۳۹۰/۶/۲۱ ۸:۱۱:۵۷ (1213 بار خوانده شده)
واحد امور بسته‌هاي نرم‌افزاري طي اطلاعيه‌اي از متقاضيان شرکت در پنجمين جشنواره و نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال خواست نسبت به دريافت هولوگرام به تعداد لازم قبل از برگزاري نمايشگاه اقدام کنند.
ادامه | 2289 کلمه در ادامه متن
دسته : ارتباطات دیجتال در تاريخ ۱۳۸۷/۲/۱۴ ۸:۴۴:۲۱ (1259 بار خوانده شده)
وزیر بهداشت با اشاره به راه اندازی سایت کتابخانه دیجیتال پزشکی کشور گفت: "این کتابخانه دسترسی دانشگاه ها را به منابع الکترونیکی تسهیل می کند."
ادامه | 2735 کلمه در ادامه متن
دسته : ارتباطات دیجتال در تاريخ ۱۳۸۷/۱/۲۵ ۷:۰۰:۰۰ (1131 بار خوانده شده)
[وحید نقشینه] با رونق گرفتن عصر اینتر نت در جوامع بشرى- همه چیز را مى توان به شکل الکترونیک در اختیار گرفت. این رسانه جدید که چندین رسانه را به صورت یکپارچه در خود گردآورى کرده است، به شکلى آرام و خزنده کاربران را دچار سرسام الکترونیکى کرده است. هزاران سایت، میلیون ها وبلاگ و میلیارد ها صفحه اینترنتى در اختیار کاربران قرار گرفته است وتنها با یک کلیک انواع اطلاعات راست و دروغ در اختیار متقاضیان قرار مى گیرد. هرچقدر هم که قدرت پردازش و تجزیه و تحلیل انسان قوى باشد، امکان رهایى از این چتر عالم گیر وجود نخواهد داشت و هزاران سایت و وبلاگ او را به سوى خود فرا مى خواند، بدین گونه انسان ها به موجوداتى بدل خواهند شد که از یک سو با گستره انبوهى از اطلاعات مواجه شده و از سویى دیگر امکان تفکر و تعمق را از دست خواهند داد و این خود یکى از ده ها بیمارى الکترونیکى است.
ادامه | 7271 کلمه در ادامه متن
دسته : ارتباطات دیجتال در تاريخ ۱۳۸۷/۱/۷ ۱۷:۰۲:۰۱ (1683 بار خوانده شده)
دولت چین اعلام کرد با افراد و سازمان‌هایی که نقشه‌های غیرقانونی اینترنتی منتشر می‌کنند ، برخورد خواهد کرد .

ادامه | 1644 کلمه در ادامه متن